O mnie

Jestem absolwentką Technologii Żywności i Żywienia Człowieka w specjalności Żywienie Człowieka, Wydziału Nauki o Żywności na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie. Jestem także Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Od 2012 roku pracuje w szpitalu na stanowisku dietetyka. W październiku 2017 roku podjęłam pracę w Poradni Zdrowego Żywienia, zlokalizowanej na ul. Mochnackiego 1 w Olsztynie. Praca z Pacjentami pokazuje jak istotna jest pomoc w walce ze zbędnymi kilogramami, radzeniem sobie z chorobami dietozależnymi i jak ważna jest edukacja zasad prawidłowego żywienia. Każdy z nas potrzebuje indywidualnego podejścia, diety i zaleceń przygotowanych specjalnie ze względu na nasze preferencje.

Dietetyką interesuję się od wielu lat, wciąż poszerzam swoją wiedzę i zaspokajam ciekawość. Jak ważny jest sposób odżywiania i aktywny styl życia przekonałam się na sobie. Zdrowie jest naszą najcenniejszym skarbem, dlatego musimy o nie dbać!

W swojej pracy gwarantuję indywidualne podejście do każdej osoby. Z należytą sumiennością podchodzę do przygotowania dopasowanej i skutecznej diety specjalnie dla Ciebie! Zapewnię Ci wsparcie w osiągnięciu Twojego celu!

Magdalena Skwarek